Krakowska Szkoła Tenisa Forehand powstała z myślą o nauczaniu i promowaniu tenisa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszym celem jest stworzenie oferty dostosowanej dla każdego niezależnie od wieku i umiejętności. Pragniemy przekazać naszym podopiecznym zamiłowanie do sportu, pasję i pokazać, że aktywność to najlepszy sposób spędzenia wolnego czasu. Propagujemy zdrowy, sportowy styl życia.  Zapewniamy profesjonalne i nowoczesne podejście do szkolenia zarówno indywidualnego jak i grupowego, dzięki korzystaniu z innowacyjnych metod treningowych („Play & Stay”, "Tenis 10"). Wszystkich chętnych zapraszamy do treningu  – udowodnimy, że każdy jest w stanie serwować, rywalizować i liczyć punkty już od pierwszych uderzeń!

Trenerzy:

Kamil Stemplewski

Dyplomowany instruktor tenisa. Przygodę z tenisem rozpoczął w wieku 9 lat w klubie TKT „Max” Tarnobrzeg. Jako zawodnik tego klubu, uczestniczył w turniejach organizowanych przez Polski Związek Tenisowy. Od 2009 roku pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe. W 2012 roku przeprowadził się do Krakowa, kontynuując pracę trenerską w Krakowskim Klubie Tenisowym na Błoniach i KS "Grzegórzecki", gdzie zdobył duże doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Założyciel oraz właściciel Krakowskiej Szkoły Tenisa „Forehand”.