Krakowska Szkoła Tenisa Forehand powstała z myślą o nauczaniu i promowaniu tenisa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszym celem jest stworzenie oferty dostosowanej dla każdego niezależnie od wieku i umiejętności. Pragniemy przekazać naszym podopiecznym zamiłowanie do sportu, pasję i pokazać, że aktywność to najlepszy sposób spędzenia wolnego czasu. Propagujemy zdrowy, sportowy styl życia.  Zapewniamy profesjonalne i nowoczesne podejście do szkolenia zarówno indywidualnego jak i grupowego, dzięki korzystaniu z innowacyjnych metod treningowych („Play & Stay”, "Tenis 10"). Wszystkich chętnych zapraszamy do treningu  – udowodnimy, że każdy jest w stanie serwować, rywalizować i liczyć punkty już od pierwszych uderzeń!

Od maja 2020 roku szkoła jest częścią Krakowskiej Akademii Tenisa - www.ktenis.pl

Trenerzy

Witold Sadaj

Przygodę z tenisem rozpoczął w wieku 12 lat. Jego tenisowe doświadczenia w dzieciństwie związane były m.in. z klubami Olsza i Nadwiślan. Startował wtedy również w licznych turniejach. Kurs instruktora sportu tenisa odbył na krakowskim AWF pod okiem dra Bogdana Sakowicza. Prowadzi lekcje wychowania fizycznego w jednej z krakowskich szkół. Prywatnie maniak podróży.

Piotr Burger

Z tenisem związany od dziecka. Pierwsze kroki stawiał na kortach tenisowych klubu KS Górnik Bytom. Absolwent krakowskich uczelni AGH i UJ. Prywatnie pasjonat programowania, nowych technologii, dobrego jedzenia i podróży.

Jan Czerwiński

Związany z tenisem od najmłodszych lat. Wychowanek klubu MUKS Gemik Kielce, były zawodnik i reprezentant kadry świętokrzyskiej. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej. Prywatnie pasjonat sportu, muzyki, dobrej kuchni i podróżowania.

Jakub Lorenc

Były zawodnik, reprezentant kadry Małopolski w rozgrywkach drużynowych, z tenisem związany od siódmego roku życia. Licencjonowany instruktor od 2001r. Z wykształcenia ekonomista, a prywatnie pasjonat podróży motocyklowych.

Grzegorz Nalepka

Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii (WFIF) na Politechnice Opolskiej. Instruktor tenisa ziemnego, który swoją przygodę z tą dyscypliną rozpoczął na studiach.

Łukasz Pytko

Pierwsze tenisowe kroki stawiał kilkanaście lat temu na kortach w Busku- Zdrój. Kurs instruktora ukończył na krakowskim AWF. Wciąż doskonali swoje umiejętności i poszerza warsztat szkoleniowy. Kocha konie, jeździ na nartach, interesuje się fantastyką, filmem i kuchnią.

Maciej Ziomek

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Pasję do tenisa odziedziczył po ojcu. Kurs instruktora sportu tenisa ziemnego odbył pod okiem cenionego specjalisty dra Bogdana Sakowicza. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą m.in. dzięki wieloletniej pracy w Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym jako instruktor tenisa ziemnego oraz pływania.