tenis to sport dla każdego

Właśnie takie założenie przyświeca Krakowskiej Akademii Tenisa. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły to 4-letnie maluchy, a najstarsi, cóż – mogliby być ich prapradziadkami i praprababciami. Być może w niektórych przypadkach w rzeczywistości nimi są. Dla obu tych skrajnych grup i dla wszystkich pomiędzy nimi przygotowaliśmy szeroką ofertę zajęć i treningów – tak indywidualnych, jak i grupowych. By każdy mógł trenować tak jak dla niego najwygodniej i cieszyć się grą – bo w ostatecznym rozrachunku przecież właśnie to jest najważniejsze.

Uczymy grać w tenisa już od 18 lat

Zapraszamy na korty tenisowe na ul. Strzelców 15A w Krakowie.

Kim jesteśmy, czyli nasz tenisowy dream team

Poznaj naszych instruktorów

Nasza kadra oparta jest na doświadczonych instruktorach i instruktorkach tenisa. Znajdziecie wśród nich specjalistów od treningów z najmłodszymi, ekspertów od pracy grupowej i sparingpartnerów, którzy wycisną z was siódme poty. Kilku z nich przedstawiamy niżej, pozostałych poznasz na żywo 🙂

Witek Sadaj

Instruktor / Współwłaściciel Krakowskiej Akademii Tenisa

Piotr burger

Instruktor tenisa

Jan czerwiński

Instruktor tenisa

O nas – nasi uczniowie

Co piszą o nas w internecie

Opinie pochodzą z naszej wizytówki w Google Maps – jeżeli jesteś naszym klientem/klientką – zachęcamy byś również podzielił/podzieliła się opinią.

No jest wszystko w porządku, jest dobrze dobrze, robią dobrze, wszystko jest w porządku, jest git. Pozdrawiam cały Kraków, dobrych chłopaków niech się to trzyma, dobry przekaz leci!
Maksymilian Ś.
Kraków
Polecam. Fajne, przyjemne i kameralne korty. Widać, że nowi właściciele starają się jak mogą i co chwile coś jest remontowane, naprawiane, unowocześniane. Oby tak dalej!
Anna K.
Kraków