KRAKOWSKA AKADEMIA TENISA

Voucher prezentowy na zajęcia tenisowe

Rozglądasz się za pomysłem na niecodzienny prezent dla swoich bliskich? Przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość zakupienia personalizowanego Vouchera na zajęcia tenisowe. Oferujemy możliwość zakupienia vouchera na zajęcia indywidualne lub w parze. Poniżej znajdziesz informacje, w jaki sposób zamówić Voucher na treningi w Krakowskiej Akademii Tenisa.

Cena vouchera: 169 zł zł za godzinę treningu do wykorzystania indywidualnie lub w parze.

Termin ważności vouchera: do 30 kwietnia 2024 roku.

Jak zamówić Voucher na zajęcia tenisowe?

Voucher możesz zamówić na dwa sposoby. Pierwszym jest wysłanie maila na adres biuro@ktenis.pl o tytule Voucher na zajęcia tenisowe. W treści maila napisz imię i nazwisko osoby, dla której przeznaczony jest Voucher, liczbę godzin treningu, które ma obejmować Voucher oraz opcjonalnie krótki tekst (do 100 znaków) do zamieszczenia na Voucherze. W mailu zwrotnym otrzymasz od nas dane do przelewu oraz poglądową wersję Vouchera. Drugim sposobem zamówienia Vouchera jest wypełnienie poniższego formularza i przesłanie go do nas. 

Regulamin Vouchera Prezentowego na Zajęcia Tenisowe

1. Promocja organizowana jest przez Krakowską Akademię Tenisa.
2. Promocja polega na udostępnieniu do sprzedaży limitowanej ilości Voucherów.
3. Voucher zakupiony w promocji upoważnia do odbycia treningów tenisa w ilości wskazanej na Voucherze (jeden trening trwa 55 minut). Trening lub treningi będą przeprowadzone przez Krakowską Akademię Tenisa. Na trening składają się: wynajem kortu, udostępnienie rakiet tenisowych i piłek oraz profesjonalna opieka instruktora.
4. W treningu mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby, jedna z nich powinna być wskazana z imienia i nazwiska na Voucherze.
5. Trening odbędzie się na kortach KATenis korty Olsza (ul. Siedleckiego 7, 31-538 Kraków) lub Forehand (ul. Strzelców 15A, 31-422 Kraków).
6. Osoba chcąca wykorzystać Voucher zobowiązana jest skontaktować się z Krakowską Akademią Tenisa (telefonicznie: 796 760 567 lub mailowo biuro@ktenis.pl), by ustalić termin treningu.
7. Trening może odbyć się nie później niż 30.04.2024 r. Niewykorzystane Vouchery nie podlegają zwrotowi.
8. W razie konieczności odwołania treningu lub zmiany jego terminu jest to możliwe do 48 godzin przed terminem treningu. W innym przypadku trening przepada.
9. Trening w danym terminie może się odbyć wyłącznie pod warunkiem dostępności kortów i trenera. Jeśli z uwagi na niedostępność kortu lub trenera trening nie będzie mógł się odbyć w żadnym z terminów wskazanych przez osobę dysponującą Voucherem – otrzyma ona rekompensatę finansową równą cenie zakupionego Vouchera.